top of page
ProSales_slider_02_edited_edited.jpg

ProSales vznikl jako dlouhodobá vize. Vytvořit platformu, kde se kvalitní produkty a služby dokážou propojit s velkým množstvím zákazníků. Tvoří ho tým zkušených manažerů a obchodníků, kteří se rozhodli nabídnout své zkušenosti firmám a pomoci jim efektivně a rychle růst. Dali jsme dohromady dlouholeté zkušenosti, kvalitní lidi a schopnost získat a číst data.

Tento mix jsme se rozhodli nabídnout firmám, kterým věříme. Věříme, že přináší adekvátní hodnotu zákazníkům. Klienty - partnery si vybíráme. Protože největší hodnota je pro nás dlouhodobý vztah a důvěra, budujeme tak síť zákazníků, ke kterým se můžeme vracet.

ProSales je zkušený tým odborníků, kteří věří v data a poctivou práci. Věříme, že úspěšný business se tvoří z opakování věcí, které fungují. Z kontinuity a vytrvalosti. Jsme Partner, který se podívá na Váš business „out of box“ a pomůže najít vítěznou strategii.

Lidé v naší firmě mají za sebou zkušenosti z korporátu i start-upů. Naší doménou je e-commerce prodej a služby s tím spojené. B2B obchod, business development, restrukturalizace, logistika – to jsou domény, kde dokážeme správně poradit a pomoct s exekucí.

ProSales_slider_01_edited.jpg

Náš tým

Team_prosales_01.jpg

Gabriel

Co-founder

Začínal v českém Aukru, kde měl na starosti bussines development Aukro.sk a později rozvoj platebních služeb pro Aukro.cz. Rozběhl a 7 let vedl firmu PayU v České a Slovenské Republice. Postupně z PayU vybudoval největšího mimobankovního poskytovatele online platebních služeb, s obratem téměř 7 miliard českých korun. Poté se věnoval spolupráci s investičním fondem Brno Investment Group, kde pomáhal s online aktivitami a podílel se na akvizicích a konsolidaci několik firem v oblasti zdravého stravování a bio potravin. V logistické společnosti Uloženka vedl restrukturalizaci, která spočívala v navýšení obratu, rozšíření sítě výdejních míst a lepší propojením s online bussinesem mateřské firmy MallGroup. Následně se věnoval business developmentu obchodního modelu Mall Marketplace v krajinách kde MallGroup působí. ProSales je pro něho způsob jak předávat své zkušenosti dál a budovat firmu, která pomáha posouvat klienty do další evoluční fáze e-commerce.

Honza

Co-founder

Svojí kariéru nastartoval v roce 2008 v O2 jako obchodník a následně teamleader. Po roce a půl odešel z interního O2 oddělení a založil si externí prodejní tým, se kterým prodával až do roku 2015. Souběžně s touto aktivitou si založil v roce 2012 svojí první firmu Korektel, jejímž cílem bylo nezávislé telekomunikační poradenství. Tuto společnost následně po 5tiletém fungování prodal a založil si další společnost HaTkom, která se zabývala budováním a vedením obchodního týmu pro společnost Nordic Telecom. Po skončení projektu firmu úspěšně transformoval do sektoru logistiky, kde s cca 50 zaměstnanci působí dodnes. ProSales spoluzaložil po tom, jak pronikl do segmentu e-commerce v společnosti MallGroup, kde měl na starosti projekt rozvoje externí sítě výdejních míst a později prodeje na platformě Mall Marketplace.

Team_prosales_02.jpg
Team_prosales_03.jpg

Libor

Sales manager

První náznaky, že se bude pohybovat v obchodě se datují rokem 2009, kde ve společnosti Procter and Gamble začínal jako junior obchodník. Díky dobrým výsledkům mu byl obchod čím dál blíž, a proto se rozhodl v něm i nadále realizovat.

 

V obchodní činnosti pokračoval ve společnosti DPD, kde po dobu 8 let budoval svou obchodní kariéru - od obchodníka SME až po vedení týmu Key Account Manažerů. V roce 2018 se rozhodl opustit logistiku a e-commerce a věnoval se prodeji B2B reklamy. V společnosti ProSales zúročuje své dlouholeté zkušenosti v oboru, který ho baví nejvíc, v e-commerce.

Naše hodnoty

Férovost

Fair business je vždy win - win. Neprodáme něco, co zákazníkovi nepřinese hodnotu, nebo bychom to sami nepoužili. Je správné si přiznat chybu a napravit ji. Věříme, že jenom fair přístup přináší důvěru.

Totální nasazení

Když se do něčeho pustíme, děláme to naplno a děláme to pořádně. To je jediná cesta, jak tomu přijít na kloub a vybudovat dobře namazaný stroj rychle.

Pragmatizmus

Nevymýšlíme kolo. Jestli něco jde udělat snadněji, uděláme to. Někdy naopak víc přemýšlíme a sháníme pro rozhodování čísla. Nespouštíme z očí definovaný cíl.

Oboustranná důvěra

Jsme ochotní jít dál a investovat čas, aby sme Vám dokázali, že se na nás můžete spolehnout. Jsme upřímní a nechodíme kolem horké kaše i když se zrovna nedaří. Jsme autentičtí a na nic si nehrajeme. Úspěšný business je vždy postavený na dloudobých a kvalitních vztazích.

bottom of page